Moja cesta

Artur Benes
Ako aktívneho cestovateľa ma nemôže prekvapiť nič, tvrdil som, kým som sa nevydal pešo na cestu do Compostely v 58 rokoch s nulovou kondíciou. Jediná cesta môjho života, ktorá sa nedala naplánovať, ani predvídať. Camino sa totiž nezdoláva, zdoláva sa myseľ. Nie je to cesta z bodu A do bodu B, ale dobrodružná výprava do vlastného vnútra. Tvoje zbrane sú sebazaprenie, sebadisciplína, viera a otvorenosť voči všetkému, čo ti príde do cesty. Cesta do Compostely je paralelou života. Môžeš ju premrhať ... Celý popis a podrobnosti
Počet strán 242
Rok vydania 2022
  Doprava od 2.69 €
  Skladom
14.9 €
12.67 €

Mohlo by Vás tiež zaujímať

Jaroslav David; Jana Davidová
Luboš Pavel; Aneta Pavlová
Jolana Sedláčková
Emil Kintzl, Jan Fischer
Vladimír Bárta
Doprava zadarmo od 39 EUR
Bezpečná platba online aj dobierkou
Máte akýkoľvek problém? info@knihy.sk
Potrebujete poradiť? +421 917 998 448

Viac o knihe Moja cesta

Ako aktívneho cestovateľa ma nemôže prekvapiť nič, tvrdil som, kým som sa nevydal pešo na cestu do Compostely v 58 rokoch s nulovou kondíciou. Jediná cesta môjho života, ktorá sa nedala naplánovať, ani predvídať. Camino sa totiž nezdoláva, zdoláva sa myseľ. Nie je to cesta z bodu A do bodu B, ale dobrodružná výprava do vlastného vnútra. Tvoje zbrane sú sebazaprenie, sebadisciplína, viera a otvorenosť voči všetkému, čo ti príde do cesty. Cesta do Compostely je paralelou života. Môžeš ju premrhať šomraním na vlastnú bolesť a nepohodlie, alebo s detskou zvedavosťou a nadšením obdivovať a tešiť sa z každého pohľadu, človeka, nového dňa a zážitku. Kráčať s obavami, alebo s radostným očakávaním ďalšej lekcie. Volanie Camina som pociťoval niekoľko rokov.

Prečo do toho ale zakaždým zasiahla ,,vyššia moc,, a na moju cestu som sa mohol vydať až teraz, som pochopil až na jej konci. Naozaj má všetko svoj dôvod. A ani táto kniha by nevznikla, ak by som túto púť absolvoval v ktoromkoľvek inom roku i čase. Ak inšpiruje aspoň jedného čitateľa k tomu, aby sa vydal na svoju vlastnú cestu, potom to všetko malo zmysel.

Artúr


Artur Benes Autor:
242 Počet strán:
9788082380067 EAN:
978-80-8238-006-7 ISBN:
2022 Rok vydania:
Slovenčina Jazyk:
brožovaná Väzba:
5.19 Váha:
148 x 210mm Rozmery:
Artur Benes