Tajraga 2

Ivan Andrjuščenko
Pokračovanie románu TAJRAGA 1 Cesta svetlých Ivana Andrjuščenka o dobrodružstvách na Altaji.

Svetoslav je na prvý pohľad lovec, ktorý sa rozhodol pre život v pustovni v altajskej tajge. Prišiel ako človek, avšak silou svojich predchádzajúcich inkarnácií a evolučných skúseností sa prebúdza ako VOLOCH (posledná etapa vývoja duchovnej podstaty). Jeho úlohou je stať sa nie len deviatym Volochom, ale aj vodcom spoločnosti, pre ktorú Svetoslav priniesol znalosti svojich predkov. Priatelia, zachránen... Celý popis a podrobnosti
Počet strán 343
Rok vydania 2022
  Doprava od 2.69 €
  Skladom
24.9 €
21.17 €

Mohlo by Vás tiež zaujímať

Diana Gabaldon
Kolektiv autorů
Lucie Hlavinková
Janette Okeová
Mona Kasten
Doprava zadarmo od 39 EUR
Bezpečná platba online aj dobierkou
Máte akýkoľvek problém? info@knihy.sk
Potrebujete poradiť? +421 917 998 448

Viac o knihe Tajraga 2

Pokračovanie románu TAJRAGA 1 Cesta svetlých Ivana Andrjuščenka o dobrodružstvách na Altaji.

Svetoslav je na prvý pohľad lovec, ktorý sa rozhodol pre život v pustovni v altajskej tajge. Prišiel ako človek, avšak silou svojich predchádzajúcich inkarnácií a evolučných skúseností sa prebúdza ako VOLOCH (posledná etapa vývoja duchovnej podstaty). Jeho úlohou je stať sa nie len deviatym Volochom, ale aj vodcom spoločnosti, pre ktorú Svetoslav priniesol znalosti svojich predkov. Priatelia, zachránená dievčina Polina, Starec aj liečiteľka Datja pomáhajú bojovať Svetoslavovi proti temným z nehmotného sveta Nav.

Kruh deviatich Volochov sa uzatvorí a otvára sa nová budúcnosť NOVÝ VEK, tak ako to zapísali naši praprededovia do starých rún. Doba, v ktorej budú vládnuť tí, ktorí vládnuť vedia. Z fantazijného rozprávania a deja sa stáva príbeh skutočný. Rozprávanie o dnešnom marazme a o inom zajtrajšku, o tom, že žijeme na ZLOME EPOCHY.

Knihy TAJRAGA Cesta svetlých Ivana Andrjuščenka by sa mali stať základom pre budúcu civilizáciu, na čom môže stavať pri ceste za víťazstvom svetlých.


Ivan Andrjuščenko Autor:
343 Počet strán:
9788082230935 EAN:
978-80-8223-093-5 ISBN:
2022 Rok vydania:
Slovenčina Jazyk:
pevná Väzba:
0 x 0mm Rozmery:
Ivan Andrjuščenko