Každodenná šálka vďačnosti - Leto

Miriam Kušnieriková Šajbenová
O čom je šálka vďačnosti?

Je predsa jasné, že o vďačnosti :) Vďačnosť je kľúčovou vlastnosťou k spokojnému životu. Od toho, či vieme byť vďační, závisí omnoho viac, než by sa nám na prvý pohľad mohlo zdať. Naopak, život v nevďačnosti a nespokojnosti býva často nenaplnený.

Naučila som sa, že vďačnosť je "life-changing". Zmenila mi život. Ako? Jednoducho! Vezmi si tento motivačný denník do rúk každý deň a zapíš si veci, za ktoré si vďačný/á. Urobme si pohodičku uvarme si bylinkový čajík, zahľ... Celý popis a podrobnosti
Počet strán 220
Rok vydania 2022
  Doprava od 2.69 €
  Skladom
15.99 €
13.59 €

Mohlo by Vás tiež zaujímať

Doprava zadarmo od 39 EUR
Bezpečná platba online aj dobierkou
Máte akýkoľvek problém? info@knihy.sk
Potrebujete poradiť? +421 917 998 448

Viac o knihe Každodenná šálka vďačnosti - Leto

O čom je šálka vďačnosti?

Je predsa jasné, že o vďačnosti :) Vďačnosť je kľúčovou vlastnosťou k spokojnému životu. Od toho, či vieme byť vďační, závisí omnoho viac, než by sa nám na prvý pohľad mohlo zdať. Naopak, život v nevďačnosti a nespokojnosti býva často nenaplnený.

Naučila som sa, že vďačnosť je "life-changing". Zmenila mi život. Ako? Jednoducho! Vezmi si tento motivačný denník do rúk každý deň a zapíš si veci, za ktoré si vďačný/á. Urobme si pohodičku uvarme si bylinkový čajík, zahľaďme san a prebúdzajúcu prírodu a zamyslime sa. Napíšme si pár riadkov o tom, čo nás potešilo, urobilo nám radosť, vyčarilo úsmev na tvári...
...
Na stránkach knižky sa denne stretávame s krátkymi príspevkami, zamysleniami, či zdieľaniami, ktoré by sa v dnešnej dobe sociálnych sietí dali nazvať aj storíčka na papieri. Každodenná šálka vďačnosti tak nie je iba kniha či zápisník, ale najmä vzácny čas. Sú to chvíle, kedy sa zastavíme a prečítame si pár povzbudzujúcich riadkov, či vtipných alebo tvorivých výziev a následne si zapíšeme to, za čo sme práve vďační. Čokoľvek, čo nám robí radosť a posúva nás vpred. Naučme sa spolu vidieť život cez postoj vďačnosti a nechajme sa potešiť drobnosťami i obrovskými zázrakmi, ktoré sa vôkol nás dejú každý deň. Učme sa spolu pozerať na život inak, krajšie, radostne a vďačne. A každý deň to opakujme.
Kniha nemá vekovo ohraničenú cieľovú skupinu čitateľov. Svojim obsahom zaujme hlavne jemnejšie duše, ženy a dievčatá, ale je vhodná tiež pre každého, kto chce absolvovať zaujímavý proces zmeny myslenia a dosiahnuť tak posun v osobnostnom raste.
Obsahuje vyše 90 ručne kreslených čiernobielych ilustrácií, ktoré je možné skrášliť podľa svojich vlastných predstáv. Na zadných stránkach nájdeme tiež tématické omaľovánky a motivačnú dokresľovačku.
Ako čitatelia (lomeno pisatelia) začíname svoj príbeh prvým letným dňom (21.jún) a jednotlivé stránky nás postupne prevedú obdobím horúcich dní, kedy si môžeme v pokoji sadnúť do tieňa pod strom a vychutnať chladivý drink, alebo sa osviežiť v bazéne s priezračnou vodou. Prežime toto vzácne obdobie vďačne a v správnej nálade, ktorá nám vydrží až po obdobie začínajúcej jesene (22.september).

Každodenná šálka vďačnosti je vhodná aj ako originálny darček k narodeninám, meninám, promóciám, alebo len tak pre potešenie.

- motivujúci obsah (povzbudenia, úlohy, zdieľania)
- denník
- vhodné pre všetky vekové kategórie
- viac ako 90 ručne kreslených čiernobielych ilustrácií (možné vyfarbiť)
- priestor pre vlastné poznámky, kresby, fotky...
- tématické zimné omaľovánky/vystrihovačky
- sebarozvojová dokresľovačka


Miriam Kušnieriková Šajbenová Autor:
220 Počet strán:
9788097409821 EAN:
978-80-974098-2-1 ISBN:
2022 Rok vydania:
Slovenčina Jazyk:
brožovaná Väzba:
3 Váha:
148 x 210mm Rozmery:
Miriam Kušnieriková Šajbenová