Banking & Finance. Všeobecná prax

Martin Vojtko, Miroslav Kapinaj, Matúš Kudlák
Príručka približuje právnickej obci všeobecnú prax bankového financovania. Kniha sa venuje praktickým aspektom úverovej dokumentácie a to charakteristike úverovej zmluvy, medziveriteľskej dohody, zabezpečovacích dokumentov a iných súvisiacich dokumentov v slovenskom kontexte. Kniha tiež predstavuje samotný proces financovania a poskytne krátky náčrt dlhového financovania na Slovensku. Okrem súčasnej právnej praxe sa kniha venuje typickým negociačným bodom a približuje pozíciu strán k sporným ust... Celý popis a podrobnosti
Počet strán 368
Rok vydania 2021
  Doprava od 2.69 €
  Skladom
35 €
32.2 €

Mohlo by Vás tiež zaujímať

Doprava zadarmo od 39 EUR
Bezpečná platba online aj dobierkou
Máte akýkoľvek problém? info@knihy.sk
Potrebujete poradiť? +421 917 998 448

Viac o knihe Banking & Finance. Všeobecná prax

Príručka približuje právnickej obci všeobecnú prax bankového financovania. Kniha sa venuje praktickým aspektom úverovej dokumentácie a to charakteristike úverovej zmluvy, medziveriteľskej dohody, zabezpečovacích dokumentov a iných súvisiacich dokumentov v slovenskom kontexte. Kniha tiež predstavuje samotný proces financovania a poskytne krátky náčrt dlhového financovania na Slovensku. Okrem súčasnej právnej praxe sa kniha venuje typickým negociačným bodom a približuje pozíciu strán k sporným ustanoveniam.
Autori sú partneri a senior advokáti v renomovaných advokátskych kanceláriách, ako aj senior právnici a advokáti v medzinárodných finančných inštitúciách s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti Banking & Finance. Príručka predstavuje odborné dielo jediné svojho druhu na slovenskom trhu a v širšom CEE regióne.

Kolektiv autorů
Tomáš Melišek, Patrícia Gossányiová, Renátus Kollár, Petra Dzubáková, Petra Štrbová, Richard Marcinčin, Ján Deset


Martin Vojtko, Miroslav Kapinaj, Matúš Kudlák Autor:
368 Počet strán:
9788082320056 EAN:
978-80-8232-005-6 ISBN:
2021 Rok vydania:
Slovenčina Jazyk:
brožovaná Väzba:
4.88 Váha:
140 x 224mm Rozmery:
Martin Vojtko, Miroslav Kapinaj, Matúš Kudlák