Ako nevychovať malých tyranov

Melinda Wenner Moyer  
Jednoduchá, akčná a vtipná príručka pre rodičov, ktorí chcú zo svojich detí vychovať poctivých, dobrosrdečných, seba - vedomých a samostatných ľudí, ktorí možno jedného dňa zachránia svet.

Je to vôbec v dnešnom svete možné? To si pri výchove svojich detí uvedomila oceňovaná žurnalistka Melinda Wennerová Moyerová. Často dostávala prosby, aby skúmala jednoduché rodičovské otáz - ky. Vtedy si uvedomila, že jedna obrovská kapitola o výchove je vynechávaná, a to: ako vychovať deti, aby sa z nich... Celý popis a podrobnosti
Počet strán 376
Rok vydania 2022
Vydavateľ Motýľ
  Doprava od 2.69 €
  Skladom
13.9 €
11.82 €

Mohlo by Vás tiež zaujímať

Maggie La Tourelleová; Anthea Courtenayová
Anaiya Sophia; Padma Aon Prakasha
Josef A. Zentrich
Doprava zadarmo od 39 EUR
Bezpečná platba online aj dobierkou
Máte akýkoľvek problém? info@knihy.sk
Potrebujete poradiť? +421 917 998 448

Viac o knihe Ako nevychovať malých tyranov

Jednoduchá, akčná a vtipná príručka pre rodičov, ktorí chcú zo svojich detí vychovať poctivých, dobrosrdečných, seba - vedomých a samostatných ľudí, ktorí možno jedného dňa zachránia svet.

Je to vôbec v dnešnom svete možné? To si pri výchove svojich detí uvedomila oceňovaná žurnalistka Melinda Wennerová Moyerová. Často dostávala prosby, aby skúmala jednoduché rodičovské otáz - ky. Vtedy si uvedomila, že jedna obrovská kapitola o výchove je vynechávaná, a to: ako vychovať deti, aby sa z nich nestali malí tyrani.
Sociálne médiá a televízia dnes odovzdávajú deťom správu, že byť sebecký a nepríjemný je úplne v poriadku. My však chceme deti, ktoré poznajú, čo znamená empatia a dobré skutky. No ako to dosiahnuť? Ako vychovať ohľaduplné a dobrosrdečné deti, ktoré budú etické ako doma, tak aj vo svete?
Táto kniha je plná vedecky podložených faktov a dôkazov a ponúka svieži, občas prekvapivý pohľad na výchovu našich detí. Najprv sa snaží načrtnúť vlastnosti, ktoré chceme, aby naše deti mali, naprí - klad čestnosť, štedrosť, antirasizmus a potom poskytuje vedecky podložené stratégie, ktoré pomôžu rodičom vštepiť tieto vlastnosti svojim deťom. Inšpirujte sa, ako si vychovať také deti, s ktorými by ste sa chceli kamarátiť aj vy.


How to Raise Kids Who Aren't Assholes Originálny názov:
376 Počet strán:
9788081642838 EAN:
9788081642838 ISBN:
Motýľ Vydavateľ:
2022 Rok vydania:
Slovenčina Jazyk:
Brožovaná Väzba:
0,36 Váha:
201 x 133mm Rozmery:
Melinda Wennerová Moyerová